Trichloracto rūgštis TCR nuo karpų | Endwarts.lt

Trichloracto rūgštis TCR nuo karpų

Trichloracto rūgštis arba TCR, yra rūgšties pagrindu pagamintas gelio pavidalo vaistas nuo padųir kitų kūno dalių karpų. Jos galima įsigyti be recepto ir naudoti namuose. Kaip ir salicilo rūgštis, TCR yra ėsdinanti, nuo jos poveikio nusilupa viršutinis karpos audinio sluoksnis. Tačiau TCR yra stipresnė negu salicilo rūgštis, todėl ją naudoti reikia atsargiau.

Kaip naudoti TCR?

TCR tepama ant viso karpos paviršiaus dukart per dieną keturias dienas. Po keturių dienų pertraukos procedūra kartojama. Tai daroma, kol karpa išnyksta, bet ne daugiau kaip keturis kartus. Tepimo procedūra yra ilga, nes tirpalas išdžiūsta per 10–15 minučių.

Kas turėtų naudoti trichloracto rūgštį karpoms šalinti?

Trichloracto rūgšties tirpalą, skirtą šalinti karpoms, galima naudoti, jei norite padų ar kitų kūno dalių karpas panaikinti namuose. Tačiau, kitaip nei skruzdžių rūgštis, trichloracto rūgštis netinka jaunesniems nei ketverių metų vaikams. Be to, jei sergate diabetu, laukiatės kūdikio arba žindote, prieš naudojant TCR reikėtų pasitarti su gydytoju. TCR veiksmingumas labai priklauso nuo TCR tirpalo koncentracijos. Kitaip nei skruzdžių rūgštimi, kuri pasižymi džiovinamuoju poveikiu, trichloracto rūgštimi gali būti sunku pašalinti visą karpą, o pašalinti visą karpą būtina, kad ji neataugtų.

Kokios yra TCR alternatyvos?

Šalinimas namuose

Daugumą karpų galima pašalinti namuose nereceptiniu karpų šalinimo pieštuku su skruzdžių rūgštimi, kuri panaikina devynias iš dešimties karpų1 vos per 12 savaičių. Karpų šalinimo pieštukas EndWarts PEN, kuriame yra skruzdžių rūgšties, išdžiovina karpą iš vidaus ir organizmas ją pašalina. Tai veiksminga karpų šalinimo priemonė, kurią gali naudoti visi. Kituose nereceptiniuose vaistuose nuo karpų gali būti salicilo rūgšties. Kartais namuose atliekama ir krioterapija – karpų šaldymas. Jei ilgesnį laiką naudojote nereceptinę priemonę, bet karpos neišnyko, galite pasitarti su dermatologu arba savo gydytoju dėl šalinimo klinikoje.

Šalinimas klinikoje

Paprastai klinikoje karpos šalinamos tik sunkiausiais atvejais, kai ilgesnį laiką naudojant namuose nepadėjo jokios nereceptinės priemonės arba kai karpos ataugo. Įprasti karpų šalinimo klinikoje būdai yra karpų deginimas arba šaldymas (krioterapija).

EndwartsEE

EndWarts PEN – akivaizdus poveikis

EndWarts PEN džiovina karpą tol, kol ji išnyksta. Užkerta kelią pakartotiniam karpos atsiradimui.

Skaitykite apie EndWarts PEN

Karpų šalinimas

Karpą galima pašalinti įvairiais būdais. Kokie yra variantai?

Karpų šalinimas

Karpų šalinimas skruzdžių rūgštimi

Įrodyta, kad skruzdžių rūgštis pašalina 9 iš 10 karpų. Kaip ji veikia ir kas turėtų ją naudoti?

Skruzdžių rūgštis
Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.