Karpų gydymas su EndWarts PEN | Endwarts.lt

Veiksmingas karpų šalinimas su EndWarts PEN

Karpas šalinti su EndWarts PEN yra patogu – tai trunka tik kelias sekundes kartą per savaitę. EndWarts PEN yra stiprus skruzdžių rūgšties tirpalas patogiame aplikatoriuje, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į klientų poreikius. Su EndWarts PEN karpas šalinti patogu – tai trunka tik kelias sekundes ir procedūrą reikia atlikti vos kartą per savaitę. 

Patogus karpų šalinimo pieštukas turi trikampį kotelį, kuris padeda tvirtai tepti, ir unikalų galiuką, automatiškai išskiriantį į karpą reikiamą preparato dozę. Kadangi skruzdžių rūgštis sugeriama tiesiai į karpą, pasitepę iškart galite užsimauti kojines arba eiti maudytis.

Tinkamai naudojamas EndWarts PEN nepalieka randų ir nesukelia infekcijų.

Kaip vartoti EndWarts PEN

Norėdami pašalinti karpas, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

nailpen_3 1. Nuimkite vaikų neatsukamą dangtelį.

nailpen_4_b 2. Švelniai priglauskite pieštuko galą prie karpos, palaikykite tris sekundes, ir ištepkite karpos paviršių tirpalu.

Naudokite reguliariai kartą per savaitę, kol karpa visiškai išnyks.


Visada laikykite pieštuką vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje!

EndWarts PEN galima naudoti plaštakoms, pėdoms, alkūnėms ir keliams

Šiame paveikslėlyje parodyta, kurias kūno dalis galima tepti EndWarts PEN.

EndWarts PEN galima šalinti karpas nuo plaštakų, pėdų, alkūnių ir kelių. Skruzdžių rūgšties tirpalas išdžiovina karpą iki pat šaknų ir organizmas ją pašalina. Karpos paprastai išnyksta po 4–5 procedūrų1.

Netepkite odos aplink karpą, nes skruzdžių rūgštis yra ėsdinanti ir gali pažeisti sveiką odą. Tai ypač svarbu naudojant ant plonos odos sričių, pavyzdžiui, vaikų ir plaštakos viršaus odos.

EndWarts PEN tinka mažiems vaikams

EndWarts PEN gali naudoti visi, taip pat vaikai. Pieštuku lengva patepti, o tinkamai naudojant neskauda. Preparatas išdžiūsta akimirksniu, todėl iškart po procedūros vaikas gali užsimauti kojines, toliau žaisti ar netgi maudytis vonioje arba plaukioti. Procedūra jums ar jūsų vaikui nekelia streso ir nesutrikdo dienos.

Naudojimas jaunesniems kaip 4 metų vaikams

Pasikonsultavus su bendrosios praktikos gydytoju ar pediatru, EndWarts PEN galima naudoti jaunesnių kaip 4 metų vaikų karpoms šalinti. Šiais atvejais svarbu sumažinti dozę. Skaitykite daugiau apie naudojimą jaunesniems kaip 4 metų vaikams.

Naudojimas cukriniu diabetu sergantiems žmonėms

Sergantieji cukriniu diabetu karpų šalinimo pieštuku EndWarts PEN turėtų tepti tik ant sveikos odos (nepažeistos smulkių traumų ar diabeto) esančias karpas ir tai daryti ypač atsargiai. Jei kyla problemų, visada pasitarkite su savo gydytoju, slaugytoju arba pėdų priežiūros specialistu.

Daugiau apie EndWarts PEN

EndWarts PEN reikia naudoti tik kartą per savaitę, kol karpa išnyksta. Iš karto galima tepti kelias karpas. Pieštuke esančios rūgšties užtenka maždaug 30 procedūrų.

Laikykite EndWarts PEN su uždėtu vaikams neatsukamu dangteliu galiuku žemyn, kad pieštukas neišdžiūtų nesibaigus tinkamumo laikui. Daugiau naudojimo instrukcijų rasite čia.

Visada laikykite pieštuką vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje!


Bhat et al., Topical formic acid puncture technique for the treatment of common warts. Int. J. of Derm .2001,40, p 415-419.

EndwartsEE

EndWarts PEN – akivaizdus poveikis

EndWarts PEN džiovina karpą tol, kol ji išnyksta. Užkerta kelią pakartotiniam karpos atsiradimui.

Skaitykite apie EndWarts PEN

Kur galiu nusipirkti EndWarts PEN?

EndWarts PEN galite nusipirkti vietinėje vaistinėje

Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.