Vaistai karpoms gydyti EndWarts | Kaip viskas prasidėjo | Endwarts.lt

EndWarts istorija

Podiatrė Astrid Agholme, kuriai nusibodo karpos

Podiatrė Astrid Agholme, kuri pavargo nuo karpų ir atrado savo karpų gydymo būdą 

Maždaug prieš 20 metų Švedijos gydytojai podiatrei Astrid Agholme kilo mintis, kuri jai padėjo atrasti naują priemonę nuo karpų. Gydytoja ją patentavo ir paženklino CE ženklu kaip medicininę priemonę. Dabar jos karpas šalinanti priemonė EndWarts parduodama keliose Europos šalyse.

Daugeliui žmonių karpos yra didelė problema, kenčiantieji nuo jų turi lankytis pėdų priežiūros klinikoje arba patys rasti, kuo gydytis. Kaip ir Astrid Agholme, daugelis podiatrų nuolatines karpas laiko tikra bėda.

Daugybę metų savo pėdų priežiūros klinikoje Astrid Agholme taikė įvairius metodus, įskaitant šaldymą. Bet ji manė, kad šaldymas yra brangus, skausmingas ir neveiksmingas pacientų karpų šalinimo būdas. Be to, joks tuo metu egzistavęs karpų šalinimo būdas negalėjo užtikrinti ilgalaikio rezultato.

Įkvėpė pacientas

Gavus įkvėpimą iš vieno paciento, Astrid Agholme kilo mintis sukurti kitokią priemonę nuo karpų. Pacientas turėjo sunkiai gydomą pėdos karpą, kuri neišnyko, nors buvo šaldoma kelis kartus.

Astrid Agholme išbandė visus žinomus metodus, bet nerado nieko, kas pakankamai padėtų. Astrid Agholme suprato, kad turi mąstyti kita kryptimi. Galop kilo mintis ir ji sukūrė specialų tirpalą. Kai pacientas grįžo, ji išbandė šią naują priemonę ir po 14 dienų karpa ėmė džiūti. Dar po kelių procedūrų karpa išnyko visiškai ir nebeataugo! 

Astrid Agholme išgydė tūkstančius pacientų ir naudodama EndWarts savo pėdų priežiūros klinikoje pašalino maždaug 60 000 karpų. 

EndwartsEE

EndWarts PEN – akivaizdus poveikis

EndWarts PEN džiovina karpą tol, kol ji išnyksta. Užkerta kelią pakartotiniam karpos atsiradimui.

Skaitykite apie EndWarts PEN

Kur galiu nusipirkti EndWarts PEN?

EndWarts PEN galite nusipirkti vietinėje vaistinėje

Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.