Karpų deginimas | Karpų šalinimo būdas | Endwarts.lt

Karpų deginimas

Karpų deginimas – vienas iš karpų šalinimo būdų. Paprastai karpos deginamos lazeriu arba elektrochirurgija. Karpas gali deginti tik medicinos specialistas – gydytojas, slaugytojas arba dermatologas ligoninėje arba klinikoje. Niekada nebandykite patys deginti karpas, nes galite susižaloti ir gali dar labiau skaudėti. Naudojant elektrochirurgija, gali būti šalinamos paprastosios, siūlinės ir padų karpos. Karpų deginimo procedūra yra greita ir dažniausiai iš karto teikianti rezultatą, tačiau ilgalaikis poveikis gana mažas. Taip pat ji gali būti gana brangi, palikti randus ir itin nepatikti vaikams, nes yra skausminga.

Elektrochirurgija

Dažniausias karpų deginimo būdas yra elektrochirurgija – karpos audinys išdeginamas aukšto dažnio elektros srove. Elektros krūvis eidamas per audinį išdžiovina ir sudegina karpą. Tada chirurgas pašalina karpą aštriu peiliu arba mažu šaukšto formos įrankiu. Ši procedūra vadinama išgrandymu. Jis paprastai atliekamas taikant vietinę nejautrą ir kartu su elektrochirurgija.

 • Kas turėtų apsvarstyti galimybę išdeginti karpas?

  Kas turėtų apsvarstyti galimybę išdeginti karpas?

  Kaip ir prieš šalinant kitais klinikiniais būdais, galimybė deginti karpas paprastai svarstoma, jei per ilgesnį laiką jų nepavyko pašalinti namuose nereceptinėmis priemonėmis. Gydytojas arba dermatologas gali rekomenduoti išdeginti karpas lazeriu arba elektrochirurgija, jeigu:

  • pado ar kitos kūno dalies karpą turite kelerius metus;
  • išbandėte kelis karpos šalinimo būdus ir jie nepadarė norimo poveikio;
  • karpą labai skauda.

  Elektrochirurgija gali būti šalinama viena arba kelios padų arba kitų kūno dalių karpos, bet ne didelės jų grupės.

Kokios yra karpų deginimo alternatyvos?

Galimybė deginti karpas paprastai svarstoma tik tada, kai kiti karpų šalinimo būdai nepadeda. Daugeliu atvejų karpas galima veiksmingai pašalinti namuose nereceptiniu karpų šalinimo pieštuku EndWarts PEN su skruzdžių rūgštimi. Jį gali naudoti visi, įskaitant jaunesnius nei ketverių metų vaikus. EndWarts PEN išdžiovina karpą iš vidaus ir organizmas švelniai ją pašalina. Jei jums skruzdžių rūgštis nepadėjo, galima svarstyti klinikinius šalinimo būdus – karpų šaldymą (krioterapiją) arba chirurginę procedūrą (išgrandymą).

EndwartsEE

EndWarts PEN – akivaizdus poveikis

EndWarts PEN džiovina karpą tol, kol ji išnyksta. Užkerta kelią pakartotiniam karpos atsiradimui.

Skaitykite apie EndWarts PEN

Karpų šalinimas

Karpą galima pašalinti įvairiais būdais. Kokie yra variantai?

Karpų šalinimas

Karpų šalinimas skruzdžių rūgštimi

Įrodyta, kad skruzdžių rūgštis pašalina 9 iš 10 karpų. Kaip ji veikia ir kas turėtų ją naudoti?

Skruzdžių rūgštis
Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.