Kas yra EndWarts PEN? | Endwarts.lt

Kas yra EndWarts PEN?

Veiksminga medicinos priemonė karpoms šalinti 

EndWarts PEN yra veiksminga karpų šalinimo priemonė. Jos naudojimas trunka tik kelias sekundes, o karpas ant rankų, kojų, alkūnių ir kelių su ja gali šalinti visi.

EndWarts PEN – tai karpų šalinimo pieštukas su didelės koncentracijos skruzdžių rūgštimi. Juo procedūra atliekama lengvai ir greitai. Skruzdžių rūgštis įsiskverbia į karpą ir ją išdžiovina, o tada organizmas ją pašalina.

Pieštuke esančios rūgšties užtenka maždaug 30 procedūrų.

Stiprus poveikis karpoms

Tinkamai naudojamas EndWarts PEN nesukelia infekcijų, skausmo ir nepalieka randų. Kadangi pieštuku galima tepti ir ploną odą, jis tinka mažiems vaikams. Karpas, esančias ant plonos odos, pavyzdžiui, vaikų karpas arba karpas ant plaštakos viršaus, tepkite rečiau.

EndWarts PEN taip pat gali naudoti sergantieji cukriniu diabetu ir nėščios bei žindančios moterys. Jo užtenka kelioms karpoms šalinti.

Keliais klinikiniais tyrimais įrodyta, kad EndWarts PEN veiklioji medžiaga – skruzdžių rūgštis – labai veiksmingai šalina karpas. Viename tyrime1 per 12 savaičių nuo skruzdžių rūgšties išnyko 9 iš 10 karpų. Karpos išnyko vidutiniškai per 4−5 procedūras.

Lengva ir greita – tik kartą per savaitę!

Ergonomiškas EndWarts PEN pieštukas sukurtas tam, kad karpas būtų galima šalinti paprastai ir tiksliai. EndWarts PEN naudojimas trunka tik kelias sekundes per savaitę, todėl karpos šalinimas nesukelia streso ir nesutrikdo dienos.

Kaip naudoti EndWarts PEN

nailpen_3 1. Nuimkite vaikų neatsukamą dangtelį.

nailpen_4_b 2. Švelniai priglauskite pieštuko galą prie karpos, palaikykite tris sekundes, ir ištepkite karpos paviršių tirpalu.

Viskas! Naudokite reguliariai kartą per savaitę, kol karpa visiškai išnyks.

Kadangi EndWarts PEN veiklioji medžiaga sugeriama tiesiai į karpą, pasitepę iškart galite eiti maudytis arba užsimauti kojines. Priemonė nepalieka pėdsako ant odos.

Visada laikykite pieštuką vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje!

Prieš naudodami EndWarts PEN perskaitykite visas instrukcijas čia.

Faktai apie skruzdžių rūgštį

Skruzdžių rūgštis yra antiseptinė, biologiškai skaidi, bespalvė organinė rūgštis, turinti stiprų dirginantį kvapą. Rūgštis yra ėsdinanti, bet daugiausia naudojama karpoms šalinti, nes išdžiovina jas iki šaknų. Gamtoje labai koncentruotos skruzdžių rūgšties yra didžiosiose dilgėlėse. Kai skruzdėlėms gresia pavojus, jos taip pat išskiria skruzdžių rūgštį. Pavyzdžiui, jei turite žaizdą ant rankos ir pamaišysite skruzdėlyną, pajusite, kad žaizdą smarkiai degina.

Skruzdžių rūgštis naudojama įvairiai. Be kita ko, ši medžiaga naudojama vaistų pramonėje insulinui gaminti. Jos dedama į įvairius minkštinamuosius kūno aliejus ir aliejus nuo niežėjimo, uždegimą, skausmą ir sąnarių skausmą mažinančius vaistus nuo reumato. Skruzdžių rūgštis taip pat naudojama silosinėms kultūroms išlaikyti per žiemą. 


Bhat et al., Topical formic acid puncture technique for the treatment of common warts. Int. J. of Derm .2001,40, p 415-419.

EndwartsEE

Kas yra karpos?

Karpos yra mažos odos ataugos, kurias sukelia virusas (ŽPV – žmogaus papilomos virusas).

Karpos

Kur galiu nusipirkti EndWarts PEN?

EndWarts PEN galite nusipirkti vietinėje vaistinėje

Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.