Karpų šalinimas lazeriu | Endwarts.lt

Karpų šalinimas lazeriu

Jei namuose ilgesnį laiką naudojote nereceptines karpų šalinimo priemones ir jos nepadėjo, gydytojas arba dermatologas gali rekomenduoti karpas šalinti lazeriu. Dažniausiai taip šalinamos padų karpos. Per operaciją lazeriu intensyvus šviesos spindulys sudegina ir suardo karpos audinį. Tai gana įprasta ir greita procedūra, bet jos negalima atlikti namuose, kitaip, nei naikinant karpas kitais būdais. Nors paprastai lazeriu šalinamos didžiausios ir sudėtingiausios karpos, svarbu įsidėmėti, kad nėra garantijos, jog ir ši priemonė bus veiksminga. Gali prireikti daug laiko atsigauti po karpų šalinimo lazeriu procedūros, o paveiktą sritį dažnai kelias dienas skauda. Kartais gali reikėti kelių procedūrų joms pašalinti. Karpas šalinti lazeriu taip pat gali būti gana brangu.

 • Lazerinio gydymo tipai

  Kam tinka karpų šalinamas lazeriu?

  Daugumą padų ir kitų kūno dalių karpų galima pašalinti namuose nereceptinėmis priemonėmis. Tačiau kartais jūsų gydytojas arba dermatologas gali rekomenduoti karpą šalinti lazeriu:

  • jei karpą turite kelerius metus;
  • jei išbandėte kelis karpos šalinimo būdus ir jie nepadarė norimo poveikio;
  • jei karpa sukelia skausmą;
  • jei karpos yra didelės ir labai išplitusios.

  Kadangi operacija lazeriu yra skausminga, ji netinka šalinti vaikų karpas.

Kokios yra karpų šalinimo lazeriu alternatyvos?

Tik tada, kai karpų nepavyko panaikinti kitais būdais, dažniausiai svarstoma galimybė jas šalinti lazeriu. Daugumą karpų galima pašalinti namuose, skruzdžių rūgštimi, kurios veiksmingumas patvirtintas tyrimais – ji panaikina karpas devyniems iš dešimties žmonių1 ir ją gali naudoti visi. Jei ilgesnį laiką namuose naudojamos nereceptinės priemonės nepadeda, galimi šalinimo klinikoje būdai: karpų deginimas, šaldymas (krioterapija) ir chirurginė procedūra (išgrandymas).

EndwartsEE

EndWarts PEN – akivaizdus poveikis

EndWarts PEN džiovina karpą tol, kol ji išnyksta. Užkerta kelią pakartotiniam karpos atsiradimui.

Skaitykite apie EndWarts PEN

Karpų šalinimas

Karpą galima pašalinti įvairiais būdais. Kokie yra variantai?

Karpų šalinimas

Karpų šalinimas skruzdžių rūgštimi

Įrodyta, kad skruzdžių rūgštis pašalina 9 iš 10 karpų. Kaip ji veikia ir kas turėtų ją naudoti?

Skruzdžių rūgštis
Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.