Slapukų politika

„Viatris“ pranešimas apie slapukus

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. rugsėjo mėnesį

Bendrovė „Viatris Inc.“, jos filialai ir dukterinės įmonės (toliau bendrai – „Viatris“, Bendrovė, mes, mūsų ir mus) ir trečiosios šalys skaitmeninio sekimo technologijas (tokias kaip slapukus (angl.„cookies“), sekimo pikselius, žymas ir panašias technologijas, kurios toliau kartu vadinamos Slapukais) mūsų skaitmeninėse platformose (kaip mūsų svetainėse, elektroninio pašto sistemose ir pan.) diegia dėl daugelio priežasčių, taip pat ir tam, kad internetinės svetainės tinkamai veiktų ir galėtų pateikti jums aktualiausius produktus, paslaugas bei informaciją.

Šiame pranešime apie Slapukus (toliau – Pranešimas) aiškinama, kas yra Slapukai, pateikiamas išsamus aprašymas, kokie Slapukai naudojami mūsų svetainėje. Taip pat čia rasite paaiškinimą, kokie pasirinkimai galimi dėl Slapukų naudojimo.

1.  Kas yra Slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri gali būti įrašyta į jūsų įrenginį tuo metu, kai įvyksta kontaktas su skaitmenine nuosavybe, pavyzdžiui, apsilankius internetinėje svetainėje arba atidarius elektroninį laišką. Kitą kartą jungiantis prie tokios skaitmeninės nuosavybės, slapuke įrašyta informacija perskaitoma, o jūsų įrenginys atpažįstamas. Pirmosios šalies slapukai – tai tokie slapukai, kuriuos sukuria jūsų lankoma skaitmeninė nuosavybė; trečiosios šalies slapukai, yra slapukai, kuriuos sukuria trečiosios šalys, jums lankantis skaitmeninėje nuosavybėje.

Ilgalaikiai slapukai – tai slapukai, kurie nepašalinami automatiškai, uždarius naršyklę, skirtingai negu seanso slapukai, kurie pašalinami, kai tik naršyklė uždaroma. Ilgalaikiai slapukai leidžia svetainei prisiminti dalykus apie jus kaip sugrįžtantį lankytoją, pavyzdžiui, jūsų kalbos nuostatas.

Naudodama Slapukus, bendrovė „Viatris“ gali rinkti duomenis apie jus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes tvarkome asmens duomenis, įskaitant ir tuos asmens duomenis, kurie yra gaunami automatiškai iš Slapukų, atidžiai perskaitykite Bendrąjį privatumo pranešimą.

2.  Kokius Slapukus naudoja „Viatris“?

Mūsų svetainėse, programėlėse, elektroninio pašto sistemoje ir kitoje skaitmeninėje nuosavybėje (toliau – Nuosavybė) gali būti naudojami tiek pirmųjų, tiek trečiųjų šalių Slapukai. Slapukai atlieka įvairias funkcijas ir bendrai gali būti skirstomi į šias kategorijas:

Griežtai būtini Slapukai

Griežtai būtini Slapukai leidžia naudotis pagrindinėmis Nuosavybės funkcijomis, įskaitant saugą, tinklo valdymą, naudotojo tapatybės nustatymą ir prieigą. Be šių Slapukų nei Nuosavybe, nei su ja susijusiomis paslaugomis, pavyzdžiui, galimybe naršyti prisiregistravus ar atlikti pirkimą, negalėsite. Ir nors naršyklę galima sukonfigūruoti taip, kad Slapukų būtų atsisakyta, atsisakius Slapukų, gali veikti ne visos Nuosavybės funkcijos.

Pirmenybiniai Slapukai

Pirmenybiniai Slapukai renka informaciją tam, kad svetainė galėtų įsiminti jūsų pasirinkimus, pavyzdžiui, kalbą ar regioną, kuriame gyvenate. Pirmenybiniai Slapukai leidžia mums pateikti labiau suasmenintą informaciją ir užtikrinti geresnę patirtį naršant mūsų svetainėje. Tais atvejais, kai, norint naudoti Slapukus, reikalingas sutikimas, prieš įrašydami pirmenybinius Slapukus jūsų įrenginyje, paprašysime jūsų leidimo.

Analitiniai Slapukai

Analitiniai Slapukai yra naudojami tik vidaus tyrimams, kurių tikslas – išsiaiškinti, kaip pagerinti Nuosavybėje naudotojams teikiamas paslaugas. Analitiniai Slapukai vertina, kaip jūs anonimiškai bendraujate su mūsų Nuosavybe, tačiau jokios jus identifikuojančios informacijos nerenka. Tais atvejais, kai pagal įstatymus, norint naudoti Slapukus, reikalingas sutikimas, prieš įrašydami analitinius Slapukus jūsų įrenginyje, paprašysime jūsų leidimo.

Reklaminiai Slapukai

Reklaminiai Slapukai palaiko mūsų rinkodaros ir reklamos iniciatyvas, suteikdami galimybę geriau nukreipti rinkodarą ir reklamą bei įvertinti mūsų reklamos efektyvumą. Lentelėje žemiau pateikiama daugiau informacijos apie šiuos Slapukus. Tais atvejais, kai pagal įstatymą, norint naudoti slapukus, reikalingas sutikimas, prieš įrašydami reklaminius Slapukus jūsų įrenginyje, paprašysime jūsų leidimo.

3.  Kaip valdyti Slapukus?

Priklausomai nuo galiojančių įstatymų, jums gali būti suteikta teisė pasirinkti, ar jūsų apsilankymo metu gali būti įkeliami tam tikri Slapukai. Jei nenorite, kad mūsų Nuosavybės naudotų Slapukus, lankydamiesi svetainėje, vadovaukitės slapukų juostoje pateiktais nurodymais. Slapukų atsisakymas ar pašalinimas per naršyklę ar naršyklės nustatymus gali turėti įtakos mūsų Nuosavybės prieinamumui ir veikimui. Gali tekti atnaujinti kiekvienos aplankytos naršyklės, įrenginio ir domeno ar Nuosavybės nustatymus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, taip pat ir apie tai, kaip pamatyti, kokie slapukai buvo nustatyti jūsų įrenginyje ir kaip juos valdyti bei ištrinti, apsilankykite internetinėje svetainėje www.allaboutcookies.org.

Europoje taip pat galite apsilankyti adresu www.youronlinechoices.eu ir pasiskaityti apie tam tikrų slapukų pasirinkimus. Jungtinėse Amerikos Valstijose informacija apie tai, kaip atsisakyti tam tikrų trečiųjų šalių interesais pagrįstų slapukų, pateikiama Reklamavimo tinklo iniciatyvos (angl. „Network Advertising Initiative“) internetiniame puslapyje http://optout.networkadvertising.org/#!/.

4.  Šio pranešimo redagavimas

Tam tikrais atvejais šis Pranešimas gali būti atnaujinamas. Rekomenduojame reguliariai pasitikrinti, kada Pranešimas buvo atnaujintas paskutinį kartą (data nurodyta šio Pranešimo pradžioje). Atlikę esminius Pranešimo pakeitimus, stengsimės informuoti jus apie tai, įdėdami gerai matomą reklaminę juostą su informacija mūsų internetinėje svetainėje arba kitais įstatyme numatytais būdais.

5.  Turite klausimų?

Kilus klausimams dėl slapukų naudojimo, su duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti elektroniniu paštu dataprivacy@Viatris.com, siųsdami fizinius laiškus už bendrą privatumą atsakingam asmeniui (Head of Global Privacy, 1000 Mylan Boulevard, Canonsburg, PA 15317, United States).

Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.