Slapukų politika

Slapukų politika

Naudojant slapukus ši svetainė veikia veiksmingiausiai. Slapukai – tai į jūsų interneto naršyklę įkeliami failai, kuriuos dauguma svetainių naudoja, siekdamos išsamiau apibūdinti jūsų veiklą internete. 

Naudojant slapukus lankytojas gali lengviau naršyti po svetainę. Slapukai kaupiami kompiuteryje ir aktyvinami, kai lankytojas vėl atveria kurią nors svetainės sekciją. Slapukai į kompiuterį įdiegiami tik laikinai ir pašalinami, kai interneto naršyklė yra išjungiama.

Jeigu lankytojas pageidauja atsisakyti slapukų, jis gali pakeisti savo naršyklės nuostatus, kad slapukai nebūtų atsisiunčiami. Informacija apie slapukų blokavimą pateikiama jūsų interneto naršyklės sekcijoje „Pagalba“ (Help). Slapukus užblokavus, suprastėja svetainės naršymo kokybė. 

Slapuko(-ų) pavadinimas(-ai)

Tipas

Naudojimo priežastis

__utma,
__utmb,
__utmc,
__utmz,

Stebėsena 

Naudodami slapukus galime suskaičiuoti mūsų puslapio lankytojų ir duomenų srauto šaltinių skaičių, todėl galime nustatyti ir pagerinti mūsų svetainės veiklos parametrus (šiam tikslui naudojamės „Googler Analytics“ paslauga).

Prašome atkreipti dėmesį, kad būtų renkami tik bendrieji duomenys (pvz., apsilankymo data ir laikas), jeigu jūs sutiktumėte naudoti slapukus; nustatant lankytojo tapatybę ši informacija nėra naudojama. Mes pasiliekame teisę šiuos bendruosius duomenis naudoti statistikos reikmėms ir siekdami pagerinti mūsų svetainės veiklą.

PRIVATUMAS

Endwarts Pen svetaine galite naudotis neatskleisdami jokių asmens duomenų. Endwarts Pen asmens duomenis kaupia tik tuo atveju, jeigu šiuos duomenis perduodate mums. Šiuos duomenis naudosime tik tiems tikslams, kuriems juos perdavėte. Naudodamiesi šia svetaine galite peržiūrėti visus duomenis, kuriuos esate mums perdavę ir kuriuos kaupia Endwarts Pen, bei juos iš dalies pakeisti, jeigu būtina. Be to, bet kuriuo metu galite atšaukti savo leidimą toliau naudoti jūsų asmens duomenis.

Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.