EndWarts PEN naudojimo instrukcija | Endwarts.lt

Naudojimo instrukcija

Unikaliu vartotojui, patogios konstrukcijos karpų šalinimo pieštuku EndWarts PEN karpas šalinti labai patogu.

EndWarts PEN instrukcijos:

nailpen_3 1. Nuimkite vaikų neatsukamą dangtelį.

nailpen_4_b 2. Švelniai priglauskite pieštuko galą prie karpos, palaikykite tris sekundes, ir ištepkite karpos paviršių tirpalu.

Viskas! Naudokite reguliariai kartą per savaitę, kol karpa visiškai išnyks.

Karpų šalinimo pieštuko pakanka 30 procedūrų. Prie pieštuko galiuko pritvirtinta kempinėlė spustelėjus automatiškai išskiria į karpą reikiamą preparato dozę. Pieštuką patogu suimti už ergonomiško trikampio kotelio, juo tepama tiksliai.

EndWarts PEN gali naudoti visi, bet jei karpos šalinamos vaikams, procedūrą visada turi atlikti suaugusieji. Skaitykite daugiau apie naudojimą jaunesniems kaip 4 metų vaikams.

Visada laikykite pieštuką vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Pėdų karpų ir senų ar kietų karpų šalinimas

Prieš šalindami senas ir (arba) kietas pėdų karpas, pamirkykite jas šiltame vandenyje, kol suminkštės oda. Pincetu nugremžkite odą nuo karpos viršaus. Atsargiai pašalinkite storą, kietą odą nuo į vidu augančių karpų (pėdų karpų).

Atsisiųskite visą naudojimo instrukciją iš čia.

PASTABA! Atidžiai laikykitės dozavimo ir tepimo nurodymų, nes preparatas yra ėsdinantis.

Nenaudokite EndWarts PEN karpoms nuo veido ar lytinių organų, moliuskams ar kitiems odos pažeidimams šalinti. Sergantieji cukriniu diabetu turėtų tepti pieštuku tik sveiką odą, kuri nėra pažeista diabeto.

EndwartsEE

Kur galiu nusipirkti EndWarts PEN?

EndWarts PEN galite nusipirkti vietinėje vaistinėje

Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.