Karpų šaldymas | Karpų šalinimas krioterapija | Endwarts.lt

Karpų šalinimas - krioterapija

Karpų šalinimas azotu

Krioterapija, arba karpų šaldymas, yra vienas iš įprasčiausių ir geriausiai žinomų karpų šalinimo būdų. Karpas galima šaldyti namuose arba klinikoje. Klinikoje ši procedūra veiksmingesnė, nes pado arba kitos kūno dalies karpa šaldoma žemesne temperatūra. Klinikoje arba ligoninėje gydytojas ar dermatologas karpą šaldo maždaug 190 °C skystu azotu, kuris sunaikina karpos ląsteles. Praėjus kelioms savaitėms po pirmos procedūros paprastai reikia grįžti iš naujo šaldyti audinį, nes procedūrą kartojant padidėja visiško karpų pašalinimo tikimybė. Nereceptinėje krioterapijos priemonėje, kurią galima naudoti namuose, skysto azoto nėra ir karpos audinys šaldomas tik maždaug 50 °C. Krioterapija yra greita procedūra ir paprastai nepalieka randų, bet neretai būna skausminga ir gali sudaryti pūsles. Todėl ji nerekomenduojama jaunesniems nei ketverių metų vaikams.

Kur turėtumėte šaldyti karpas – namuose ar klinikoje?

Apskritai prieš imantis klinikinio karpų šalinimo rekomenduojama išbandyti nereceptines priemones nuo karpų. Jei jomis nepavyksta pašalinti karpas namuose per ilgesnį laiką, galite apsvarstyti galimybę jas šaldyti klinikoje arba ligoninėje. Jau daug metų dermatologai ir gydytojai karpas šalina skystu azotu ir tai duoda įvairių rezultatų. Jūsų gydytojas arba dermatologas gali rekomenduoti krioterapiją klinikoje, jeigu:

  • karpą turite kelerius metus;
  • išbandėte kelis karpos šalinimo būdus ir jie nepadarė norimo poveikio;
  • karpą labai skauda;
  • turite daug karpų.

?????

Kokios yra krioterapijos alternatyvos?

Salicilo rūgštis yra dažniausiai namie naudojamas vaistas nuo karpų. Tai naujas nereceptinis preparatas karpoms šalinti - kurį lengva naudoti ir kurio veiksmingumas patvirtintas tyrimais – skruzdžių rūgštis pašalina devynias iš dešimties karpų1. Karpų šalinimo pieštuką EndWarts PEN su skruzdžių rūgštimi gali naudoti visi, įskaitant jaunesnius nei ketverių metų vaikus, sergančiuosius cukriniu diabetu ir nėščias arba žindančias moteris. Jei per ilgesnį laiką nepavyksta pašalinti karpų namuose nereceptinėmis priemonėmis, kitos šalinimo galimybės yra karpų deginimas, karpų šalinimas lazeriu ir chirurginė procedūra klinikoje.

EndwartsEE

EndWarts PEN – akivaizdus poveikis

EndWarts PEN džiovina karpą tol, kol ji išnyksta. Užkerta kelią pakartotiniam karpos atsiradimui.

Skaitykite apie EndWarts PEN

Karpų šalinimas

Karpą galima pašalinti įvairiais būdais. Kokie yra variantai?

Karpų šalinimas

Karpų šalinimas skruzdžių rūgštimi

Įrodyta, kad skruzdžių rūgštis pašalina 9 iš 10 karpų. Kaip ji veikia ir kas turėtų ją naudoti?

Skruzdžių rūgštis
Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.