Skruzdžių rūgštis nuo karpų | Endwarts.lt

Skruzdžių rūgštis nuo karpų

Berniuko ranka be karpų

Jei išbandėte kelias karpų šalinimo priemones ir jos nepadėjo, jūs nesate vienas. Pašalinti karpas gali būti sunku, be to, jos linkusios ataugti.Nepaisant to, tikrai yra veiksmingų būdų pašalinti negražias bei kartais skausmingas padų ir kitų kūno dalių karpas. Karpų šalinimo pieštukas EndWarts PEN su skruzdžių rūgštimi yra gana nauja, lengvai naudojama nereceptinė priemonė karpoms šalinti. Įrodyta, kad juo sėkmingai pašalinamos devynios iš dešimties karpų. Skruzdžių rūgštis turi džiovinamąjį poveikį, bet yra ėsdinanti, todėl reikia naudoti atsargiai.

Skruzdžių rūgšties naudojimas karpoms šalinti

Padų ir kitų kūno dalių karpos gali kelti nepatogumus ir daryti neigiamą įtaką jūsų gyvenimui. Be to, karpos yra užkrečiamos, todėl, jei nenorite, kad infekcija išplistų kitose kūno vietose arba ja užsikrėstų kiti žmonės, turėtumėte imtis priemonių vos tik atsiradus naujai karpai. Skruzdžių rūgštis yra biologiškai skaidus organinis junginys, kuriuo galima šalinti karpas nuo rankų, kojų ir liemens. Karpą kartą per savaitę reikia tepti karpų šalinimo pieštuku EndWarts PEN su šia rūgštimi. Karpa sugeria skruzdžių rūgštį ir išdžiūsta iš vidaus. Ilgainiui organizmas švelniai ją pašalina. Tinkamai naudojama skruzdžių rūgštis ant odos nepalieka randų ir nesukelia infekcijų.

Kas turėtų naudoti skruzdžių rūgštį nuo karpų?

Karpoms šalinti pirmiausia paprastai rekomenduojamos nereceptinės priemonės. Kad galėtumėte pasitelkti skruzdžių rūgštį, jums nereikia prašyti nustatyti diagnozės ar gauti gydytojo receptą. Skruzdžių rūgšties turintį karpų šalinimo pieštuką EndWarts PEN lengva naudoti, jis tinka daugumai žmonių, įskaitant karpų turinčius vaikus. Kitaip nei kai kuriuos kitus nereceptinius preparatus, pieštuką su skruzdžių rūgštimi gali naudoti ir sergantieji diabetu, nėščios bei žindančios moterys. EndWarts PEN yra geras pasirinkimas, kai reikia gydyti kelias karpas iš karto.

Ar skruzdžių rūgštis veiksmingai šalina karpas?

Keliais klinikiniais tyrimais įrodyta, kad skruzdžių rūgštis karpas šalina labai veiksmingai. Viename tyrime1, kuris buvo paskelbtas žurnale „International Journal of Dermatology“, devyni iš dešimties žmonių pranešė, kad pasibaigus skruzdžių rūgšties naudojimo laikotarpiui, kuris tęsėsi 12 savaičių, karpos išnyko. Reikėjo vidutiniškai 4–5 procedūrų. EndWarts PEN karpų šalinimo pieštuką su skruzdžių rūgštimi galima nusipirkti vietinėje vaistinėje be recepto.

Kokios yra skruzdžių rūgšties alternatyvos skirtos karpoms?

Jei nuspręsite karpų nešalinti, jos tikriausiai išnyks savaime. Tačiau tai gali užtrukti dvejus metus ar ilgiau, o per tą laiką karpos gali išplisti ant kitų kūno dalių. Taip pat, jomis gali užsikrėsti šeimos nariai ir kiti žmonės, su kuriais susiduriate.

Šalinimas namuose

Daugumą karpų galima pašalinti namuose nereceptiniu karpų šalinimo pieštuku su skruzdžių rūgšties tirpalu. Kituose be recepto parduodamuose vaistuose nuo karpų gali būti salicilo rūgšties arba trichloracto rūgšties (TCR). Taip pat galima namuose karpas šaldyti. Jei išbandėte skruzdžių rūgštį, bet karpos neišnyko, galite pasitarti su dermatologu arba savo gydytoju dėl šalinimo klinikoje.

Šalinimas klinikoje

Paprastai klinikoje karpos šalinamos tik sunkiausiais atvejais, kai nepadeda nereceptiniai vaistai arba karpos atauga. Įprasti klinikiniai šalinimo būdai yra karpų deginimas arba šaldymas (krioterapija). Taip pat galima pasirinkti šalinimą lazeriu arba šalinimą naudojant chirurginę procedūrą (išgrandymą). Nors po klinikinio šalinimo rezultatas pastebimas iš karto, toks būdas gali būti brangus. Be to, klinikinis šalinimas kartais yra skausmingas ir odoje palieka randus.

EndwartsEE

EndWarts PEN – akivaizdus poveikis

EndWarts PEN džiovina karpą tol, kol ji išnyksta. Užkerta kelią pakartotiniam karpos atsiradimui.

Skaitykite apie EndWarts PEN

Naudojimosi skruzdžių rūgštimi instrukcija

Veiksmingu karpų šalinimo pieštuku EndWarts PEN paprasčiausiai tepkite karpą kartą per savaitę, kol ji išnyks.

Žiūrėkite instrukciją

Klinikiniai skruzdžių rūgšties tyrimai

Kelios mokslinių tyrimų ataskaitos rodo, kad EndWarts PEN veiklioji medžiaga yra veiksminga ir saugi karpų šalinimo priemonė.

Klinikiniai tyrimai
Mylan

Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Mylan" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.