EndWarts PEN jaunesniems kaip 4 metų vaikams | Endwarts.lt

EndWarts PEN jaunesniems kaip 4 metų vaikams

EndWarts PEN yra veiksminga priemonė nuo karpų. Ją gali naudoti visi, taip pat ir vaikai. Prieš naudodami pieštuką jaunesniam nei 4 metų vaikui, visada pasitarkite su bendrosios praktikos gydytoju arba pediatru, nes karpos kartais supainiojamos su kitomis dažnomis virusinėmis infekcijomis, pavyzdžiui, moliuskais.

Vaikams procedūrą visada turi atlikti suaugusieji, nes EndWarts PEN veiklioji medžiaga yra ėsdinanti ir su ja reikia elgtis itin atsargiai. Atidžiai laikykitės instrukcijų ir netepkite aplink karpą esančios odos. Kai karpų šalinimo pieštukas EndWarts PEN naudojamas tinkamai, vaikui neskauda. Galite atsisiųsti visą naudojimo instrukciją iš čia.

Naudojimo instrukcija

Mažų vaikų oda yra minkšta ir plona. Todėl jaunesniems kaip 4 metų vaikams svarbu pakoreguoti EndWarts PEN dozę − prispauskite pieštuko galiuką prie karpos tik vieną kartą ir naudokite ne taip dažnai kaip suaugusiesiems.

nailpen_3 1. Nuimkite vaikų neatsukamą dangtelį.

nailpen_4_b 2. Švelniai priglauskite pieštuko galą prie karpos, palaikykite tris sekundes, ir ištepkite karpos paviršių tirpalu.

Viskas! Naudokite rečiau negu suaugusiems − kas dvi ar tris savaites, kol karpa visiškai išnyks.

   

  EndWarts PEN esanti skruzdžių rūgštis iš karto įsiskverbia į odą, tad jei vaikas linkęs čiulpti pirštus, ant kurių yra karpa, po naudojimo rankas galima nuplauti.

  Jei patepus degina ar graužia, nuplaukite karpą vandeniu. Ji jau sugėrė EndWarts PEN veikliąją medžiagą.

  Vaikų karpos paprastai išnyksta po 2–3 procedūrų.

  Visada laikykite pieštuką vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje!

  EndwartsEE

  Kur galiu nusipirkti EndWarts PEN?

  EndWarts PEN galite nusipirkti vietinėje vaistinėje

  Mylan

  Jūs paliksite "Endwarts.Lt"

  Spustelėję "Tęsti" palikite šią "Viatris" filialo svetainę, kad pasiektumėte trečiosios šalies svetainę, kuri yra vienintelė atsakinga už jos turinį.